Kokosový olej Loveat proti vráskam

22.5. 2017 Loveat 530x

Kokosový olej proti vráskam

Kokosový olej je tvorený z mastných kyselín. Obsahuje kyselinu laurovú, ktorá má množstvo významných účinkov. Má anti-vírusové, anti-bakteriálne, anti-rakovinové a anti-mykotické účinky. Okrem toho posilňuje imunitný systém. Takisto kokosový olej je bohatý na polyfenoly, ktoré pôsobia ako antioxidanty. Je preto vhodný na aknóznu pleť a na hydratáciu pokožky na tele a na tvári. Má aj anti-oxidačný účinok a oddialuje starnutie pleti, ktoré sa urýchľuje vplyvom voľných radikálov.

Tuk v kokosovom oleji pomôže vašej pokožke dostať potrebné živiny a taktiež vám pomôže ochrániť pleť pred vznikom nechcených vrások. Vezmite si panenský kokosový olej a jemne ho vmasírujte do pokožky v okolí očí.

Kokosový olej obsahuje obrovské množstvo živín, ktoré pomáhajú pokožke v oblasti zdravia, zjemnení pokožky a všetky jemné vrásky a línie budú odstránené a to len 10 minútovým jemným masírovaním pokožky každý deň. Nechajte jemnú vrstvu tohto oleja pôsobiť na pokožke pod očami cez noc, a ráno sa zobudíte s pokožkou jemnou a vláčnou.

Kokosový olej proti vráskam Loveat po nanesení na pleť bojuje proti starnutiu, ale aj proti vírusom, kvasinkám a plesniam. Pokiaľ chcete dosiahnuť maximálny účinok, doprajte si každé ráno nalačno jednu lyžicu kokosového oleja. Naštartuje sa vám metabolizmus, detoxikujete sa a zároveň podporíte aj svoju imunitu.

Vytvorte si svoju Loveat masku na tvár a bojujte proti vráskam!

Potrebujeme:
1 ČL Sóda bikarbóna
2 ČL Kokosový olej Loveat

• Sóda bikarbóna – udržiava zdravé pH vašej pokožky
• Kokosový olej – pokožku lieči, vyživuje, zvlhčuje a má tiež silné antibakteriálne účinky

Výroba masky Loveat:
1. Obidve ingrediencie dajte do misky a dobre ich zmixujte (tak aby sa vám vytvorila homogénna pasta)
2. Pastu si naneste na pokožku tváre
3. Nechajte si ju pôsobiť 5-6 minút
4. Masku Loveat pomocou vlažnej vody umyte a popritom si pokožku jemne masírujte
5. Tvár si vysušte pomocou uteráka

Po aplikácii masky Loveat si už nemusíte nanášať na tvár žiadny krém. Vďaka Kokosovému oleju ju máte dostatočne hydratovanú.

 

TYP: ak chcete mať Kokosový olej Loveat v tuhom stave, skladujte ho pri teplote nižšej ako 24˚C